Аграрії Львівщини ознайомились із новинками сортового складу культур

Напередодні початку жнив сільгоспвиробники знайомляться із новинками сортового складу  культур, що пропонують селекціонери та фірми-виробники насіннєвого матеріалу. Зокрема, сьогодні, 14 червня, в межах «Днів поля» у с. Звенигород Пустомитівського району керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств оглянули лінійку гібридів озимого ріпаку та оцінили їх урожай у  цьогорічних умовах вирощування.

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА озимий ріпак в  області щорічно вирощується на площі 50-55 тис га та займає у структурі культур 13-15 %.  Цю культуру обмолочують одну із перших і для  сільськогосподарських  підприємств є важливим джерелом фінансування для проведення наступних польових робіт. Важливим є значення озимого ріпаку як культури-попередника  для основної продовольчої культури – пшениці озимої.

«Зерно ріпаку має стабільний попит на внутрішньому та зовнішньому ринках. Агрономи господарств приділяють все більше уваги інноваціям у технологіях та  правильному підбору сортів і гібридів. Їх робота забезпечує стабільне нарощування урожайності культури та валового виробництва», – наголосила т.в.о.директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району