Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької ОТГ

31 травня  відбулося відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької ОТГ. Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької об’єднаної територіальної громади було вкрай необхідним кроком. З метою гарантування надійного протипожежного захисту громади було створено місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території громади.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА СЬОГОДНІ.

З цією важливою подією привітали мешканців громади голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальник Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України Ігор Ціолковський,  радник голови ЛОДА з питань децентралізації Віталій Корецький, директор ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” Володимир Шегда.

Начальник сектору телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112, головного управління Державної Служби України у Львівській області з надзвичайних ситуацій Микола Конанець вручив ключі від пожежного автомобіля голові громади Ярославу Деркачу і наголосив, що цей автомобіль стане запорукою безпеки жителів громади.

“У разі виникнення надзвичайної ситуації кожна секунда має значення. Рятувальники не з чуток знають про це. Функціонування пожежного депо у с.Велике Колодно, як центрального села ОТГ, дозволить мінімізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців громади. Від тепер, безпеку та спокій жителів сіл Жовтанецької ОТГ гарантуватиме місцева пожежна команда, яка працюватиме на добровільних засадах”,- проінформував голова громади Ярослав Деркач.

Гарантуватимуть безпеку мешканців у складі місцевої пожежної команди 6 рятувальників та члени добровільних пожежних дружин в населених пунктах жовтанецької громади.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району